درباره مهمونکده | مهمونکده

درباره مهمونکده

امروزه با توسعه صنعت گردشگری، ترجیح بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی این است که براساس نوع سفرشان، به جهت کسب تجربه بهتر و مردم شناسی بیشتر، همچنین سفری مقرون به صرفه تر، اقامتگاه هایی محلی که از نظر امکانات و محیط، مناسب اقامت چند روزه باشند را انتخاب نمایند.

انتخاب اقامتگاه های محلی به هنگام سفر، از دیرباز همواره مورد توجه گردشگران بوده است و مردم مهمان نواز ایران همیشه برای میهمان و مسافر ارزش ویژه ای قائل بوده اند.

لذا سامانه اجاره آنلاین اقامتگاه مهمونکده با این هدف راه اندازی گردید که ضمن تسهیل ارائه خدمات رزرو اینترنتی اقامتگاه، با افزایش کیفیت خدمات میزبانی، درجهت رشد صنعت گردشگری کشور قدمی بردارد.
تنوع در انواع اقامتگاه ها در مهمونکده

در مهمونکده برای انواع سلیقه ها اقامتگاه اجاره ای مناسب وجود دارد. از اقامتگاه های بوم گردی و خانه های محلی و سنتی تا باغ و ویلاهای لوکس با امکانات ویژه. بنابراین میهمانان بسته به نیاز و بودجه سفر خود، دارای قدرت انتخاب زیادی می باشند.در مهمونکده میزبانان اقامتگاه های خود را ثبت میکنند و عکس ها و ویژگی های اقامتگاه هایشان را مشخص مینمایند. این اطلاعات پس از بررسی و اعتبارسنجی توسط واحد کنترل بر روی سامانه مهمونکده قابل مشاهده و قابل انتخاب می باشند و مسافران میتوانند پیش از سفر از ویژگی های اقامتگاهشان و همچنین نظرات سایر میهمانان در رزروهای پیشین، مطلع گردند. میزبانان عزیز می توانند انوع اقامتگاه ها ازجمله: سوئیت، آپارتمان، ویلا، باغ، باغ ویلا، خانه، اتاق و اقامتگاه های بوم گردی خود را در سامانه مهمونکده ثبت نمایند.کسب و کار مهمونکده

کسب و کار مهمونکده کسب و کاری است مبتنی بر فناوری اطلاعات و خدمات خود را بصورت آنلاین به میهمانان و میزبانان ارائه مینماید.

ما قصد داریم ازطریق وب سایت و سامانه مهمونکده بستری مناسب برای تمامی صاحبان خانه، ویلا، آپارتمان، کلبه، سوییت و اقامتگاه های سنتی و بوم گردی فراهم نماییم تا به سادگی بتوانند ملک خود را بصورت کوتاه مدت به مسافران اجاره دهند.

همچنین مهمونکده بستری مناسب و امن برای آن دسته از گردشگرانی است که مایل هستند به جای انتخاب هتل و مسافرخانه، اقامتگاه های اجاره ای با تنوع مختلف از اتاق و سوئیت اجاره ای تا ویلا اجاره ای لوکس را برگزینند. که این انتخاب باعث تجربه سفر بهتر، به یاد ماندنی تر و ارزان تر می گردد.تمامی حقوق وب سایت مهمونکده به شرکت رایانه سبز اسپادانا تعلق دارد